Сонгкран – тайський Новий рікВ день фестивалю 13 квітня ухвалено очищатися водою, а інакше кажучи, просто обливати нею один одного у величезних кількостях. Обливання водою є священним ритуалом, який дозволяє змити з себе гріхи. У період Сонгкрана поливають статуї Будди, моляться, дякують старших і ченців, випромінюють позитивну енергію, доброзичливість і духовність.

На вулицях відбуваються справжні водяні бої із застосуванням всіляких для цього технічних засобів - від водяних пістолетів до шлангів. У дні Сонгкрана варто залишати вдома фотоапарати, телефони або інші електронні прилади, чи надійно захистити їх від води, оскільки на вулиці вас нею обов'язково обіллють.

Проходить свято по всій країні, але особливо видовищно Сонгкран виглядає в Чіанг Май – культурної столиці Таїланду. Процесії людей, одягнених у національні костюми, несуть вулицями статуї Будди, прикрашені квітами, весь час поливаючи їх водою. Дівчата танцюють, чоловіки грають на традиційних музичних інструментах. У столичному Бангкоку свято відзначають великим фестивалем електронної музики.

 

Для отримання додаткової інформації, будь-ласка, звертайтесь:

  • за телефоном: +38 (044) 241 12 18
  • на e-mail: sn@bytsko.com
Заказать
.
Ваш заказ принят и в ближайшее время с вами свяжется менеджер.
ALL
Представьтесь, пожалуйста: (фамилия имя)*
Контактный телефон:*
E-mail: Дополнительная информация:
Отправить заказ
* - обязательные поля для заполнения